X
 • Дизайн та розробка сайту
 • Дизайн і створення сайтів. Розробка тем для WordPress. Створення Landing Page.
 • office@gnatkovsky.com.ua
 • @vgnat
 • Написати мені
Замовити послугу

Як додати текст на сторінку Замовлення прийнято після оформлення і покупки товару в WooCommerce WordPress

Приклад
 • 2024-05-27
 • 1645 переглядів

 • Дизайн та розробка сайту

Доброго дня

Це ще одна стаття щодо вдосконалення WordPress, а точніше WooCommerce. Суть сьогоднішнього уроку - відображення інформації на сторінці, що показується після оформлення замовлення. Це сторінка - Замовлення прийнято. Зазвичай на ній виводиться подяку за зроблене замовлення. Якщо вам треба вивести ще щось, наприклад якісь товари, текст, код, промокод, та все що завгодно. Загалом дана стаття буде корисна тим, хто допрацьовує свій магазин на WooCommerce або займається розробкою тем під нього.

Как добавить текст на страницу Заказ принят после оформления и покупки товара в WooCommerce WordPress

Робиться вивід такої інформації на сторінці - Замовлення прийнято за допомогою функції. Тому ви повинні відразу визначиться куди додавати її код. Якщо ви досвідчений вебмастер і давно спеціалізуєтеся на WordPress, то ви швидше за все створили спеціальний файл для функцій WooCommerce. Детальніше про це я писав у статті - Як підключити Woocommerce до своєї теми WordPress

Якщо у вас нічого такого немає, ви не фахівець і вам просто потрібно зробити вивід свого вмісту на даній сторінці, то можете додати код в файл функцій вашої теми - function.php . Додаєте в самий кінець перед закриваючим тегом PHP ?>. Якщо його немає, то просто в самий кінець.

Перед внесенням змін в function.php , обов'язково збережіть його копію, щоб в подальшому, у випадку помилки, повернути все як було. Так само, можете використовувати дочірню тему. Якщо ви не знаєте що це таке, то ознайомтеся зі статтею - Дочірні теми WordPress.

Для виведення своєї інформації існують спеціальні хуки. Один з них - woocommerce_before_thankyou . Нижче приклад функції з цим хуком. Його суть у виведенні вмісту перед контентом сторінки.

add_action( 'woocommerce_before_thankyou', 'mycontent_before_thankyou', 25 );

function mycontent_before_thankyou( $order_id ) {
	// вміст функції.
}

Тут все просто. Спочатку викликаємо сам хук і вішаємо його на функцію, що виведе вміст - mycontent_before_thankyou . У функції є параметр - $order_id, це ID замовлення. Скільки б хуків ви не робили і як не називали свої функції, обов'язково в дужках пропишіть параметр - $order_id (не треба шукати нічого, просто напишіть $order_id).

Внутри функции, как я и сказал в самом начале может быть что угодно. Просто придерживайтесь правил написания РНР функций.

Крім woocommerce_before_thankyou, ще є два хуки для даної сторінки, це:

 • woocommerce_thankyou - працює як і перший хук, але виводить після вмісту сторінки. Просто вказуєте цей хук в add_action() замість першого хука. Можете використовувати обидва хука, тільки для кожного використовуйте свій виклик хука і свою функцію.
 • woocommerce_thankyou_(метод оплати) - тут потрібно вказувати замість слів (метод оплати), власне сам метод. Наприклад, для PayPal хук матиме такий вигляд - woocommerce_thankyou_paypal.
  • bacs - Прямий банківський переказ
  • cheque - Чекові платежі
  • cod - Оплата при доставці
  • paypal - PayPal стандарт

  На скріншоті видно, як можна подивитися інші методи, якщо ви встановили розширення або додали свої. Просто перегляньте код через файрбаг (Дослідження коду HTML на сторінці).

  Як додати текст на сторінку Замовлення прийнято після оформлення і покупки товару в WooCommerce WordPress

На цьому все, спасибі за увагу. 🙂

Якщо Вам була корисна моя праця, можете фінансово підтримати сайт або відключити блокувальник реклами, що займе 2 хвилини :)

Хочу підтримати фінансово Хочу відключити блокувальник

Оцініть статтю
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
Проголосовало: 2, в среднем: 5 из 5
Читайте також

Deprecated: Функція WP_Query викликана з аргументом, який вважається застарілим з версії 3.1.0! Вираз caller_get_posts застарілий. Використовуйте ignore_sticky_posts. in /var/www/vhosts/gnatkovsky.com.ua/gnatkovsky.com.ua/public/wp-includes/functions.php on line 6078