X
 • Дизайн та розробка сайту
 • Дизайн і створення сайтів. Розробка тем для WordPress. Створення Landing Page.
 • office@gnatkovsky.com.ua
 • @vgnat
 • Написати мені
Замовити послугу

Як додати сайт в білий список Adblock

Приклад
 • 2024-04-14
 • 86595 переглядів

 • Дизайн та розробка сайту

Добрий день. Якщо Ви використовуєте розширення для блокування реклами, типу Adblock і хочете дізнатися, як відключити його для певного сайту, тобто додати в білий список то я покажу як це зробити.

Мій сайт також містить рекламу, прибуток від якої використовується на його утримання. Якщо Ви додасте і мій сайт в білий список, Ви допоможете його розвитку, за що Вам велике, людське спасибі!

блокирует элементы сайта

Приклад додавання сайту в білий список покажу на трьох популярних браузерах. По суті на всіх браузерах, це робиться схожим чином, так що проблем у Вас не повинно виникнути.

На моєму сайті використовується кешування сторінок, тому після відключення Adblock, можливо вікно продовжить з'являтися. Воно зникне після перезапуску браузера або коли ви зайдете на сайт наступного разу. Кеш очиститься і вікно / блоки з проханнями про відключення зникнуть.

Якщо Ваш браузер Firefox , то Вам потрібно на панелі браузера з елементами керування знайти іконку Adblock натиснути на неї і в меню вибрати пункт Відключити на ... і там буде назва сайту на якому ви зараз перебуваєте. Наприклад, на моєму сайті це буде так:

Як відключити Adblock

Якщо Ви користуєтеся Google Chrome то Вам належить зробити три кроки. Спочатку знайти іконку у верхній панелі браузера і натиснути на неї. У меню натиснути на Чи не запускати на сторінках цього домену .

Як відключити Adblock

Далі з'явиться віконце, в якому потрібно натиснути кнопку - Виключити. Після чого сторінка перезавантажиться і зміни вступлять в силу.

Як відключити Adblock

Для браузера Opera, теж все просто. Знаходимо іконку на панелі, натискаємо на неї і в меню, що з'явилося, вибираємо пункт - Вимкнути на цьому сайті.

Як відключити Adblock

Для браузера Яндекс, теж все просто. Там швидше за все варто блокувальник Adguard. Знаходимо іконку на панелі вгорі праворуч, це зелений щит. Натискаємо на неї і в меню, що з'явилося, вибираємо верхній пункт - Фільтрація на цьому сайті . Праворуч від нього повзунок зеленого кольору. Тиснемо на нього і блокувальник для даного сайту відключається.

Adguard вимкнення

На інших браузерах це робиться схожим чином, як і писав вище. Сподіваюся Ви додасте улюблені сайти в білий список, тим самим віддячивши їх творців.

На цьому все, дякую за увагу. 🙂

Якщо Вам була корисна моя праця, можете фінансово підтримати сайт або відключити блокувальник реклами, що займе 2 хвилини :)

Хочу підтримати фінансово Хочу відключити блокувальник

Оцініть статтю
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
Проголосовало: 32, в среднем: 4.4 из 5
Читайте також