X
 • Дизайн та розробка сайту
 • Дизайн і створення сайтів. Розробка тем для WordPress. Створення Landing Page.
 • office@gnatkovsky.com.ua
 • @vgnat
 • Написати мені
Замовити послугу

Плагін замовлення зворотного дзвінка

Приклад
 • 2024-04-20
 • 59485 переглядів

 • Дизайн та розробка сайту

ВАЖЛИВО! Цей плагін для WordPress. Якщо у Вас інша система керування сайтом (рух, CMS), то я можу запропонувати сам скрипт, але Вам доведеться його інтегрувати вручну. Якщо це для Вас не є проблемою, зв'яжіться зі мною.

 

Заказ обратного звонка

Нещодавно я створив плагін для замовлення зворотного дзвінка. Це дуже корисна річ, якщо Ви хочете утримати кожного відвідувача та зробити його своїм клієнтом. Адже живе спілкування завжди буде краще простого тексту на сайті. Ви зможете пояснити або розповісти все що потрібно про продукт, послугу і т.д. Плагін відправляє номер телефону замовника Вам на пошту і все, що Вам залишається зробити - це передзвонити та здійснити угоду.

Плагін легко встановлюється на ваш блог WordPress. Плагін призначений для того, щоб виводити анімовану іконку у правому кутку Вашого сайту.
анимированная кнопка
При натисканні на кнопку перед Вами відкриється форма з одним полем, куди потрібно ввести свій номер.
Форма ввода
Дане поле перевіряється на заповнення та у випадку якщо туди нічого не введено, робить не активною кнопку, щоб Вам не надходили порожні листи.
Після введення номера та натискання на кнопку надсилання з'являється повідомлення про успішне відправлення.
Сообщение об отправке
У кнопки є хрестик, яким можна закрити кнопку або поле, що вже з'явилося. Після закриття кнопка згортається в самий кут і стає напівпрозорою.
свернутая кнопка
Для цього використовуються cookie і в такому вигляді кнопка буде до закінчення сесії. Тобто поки що людина не закриє свій браузер. При наступному відкриванні кнопка знову буде відкритою та анімованою. При повторному натисканні все повертається, як було.
Плагін має просту сторінку налаштувань, де є 3 параметри.
E-mail – адреса одержувача. Той, кому прийде лист із номером замовника.
Чекбоксом активації прикладу
Сам приклад, який Ви можете поставити. Він відображатиметься під полем введення.
Настройка плагина

Якщо Вам потрібно, можна ввімкнути відображення маски введення номера. Маска це коли у полі введення є шаблон типу +38(___)___-___
Включить маску

На сайті це виглядатиме приблизно так:
Пример маски

10.02.2016 - На численні прохання додано можливість бачити посилання на сторінку де була натиснута кнопка замовлення. Тобто в листі, що надходить Вам на пошту з номером, буде ще й посилання натиснувши на яке, ви перейдете на сторінку де було зроблено замовлення.
Письмо

27.04.2016 - За бажанням замовника є можливість підключення відправки через СМС. Для цього Ви повинні бути зареєстровані на сервісі, що надає послуги з СМС розсилки. Такі сервіси надають код, який я інтегрую у свій плагін, і він буде відправляти номер не на пошту, а прямо на телефон.

Плагін платний. Його ціна складає смішні - 5 у.о., які окупляться дуже швидко. Щоб придбати його, зв'яжіться зі мною через контакти вказані в шапці сайту або за допомогою ФОРМИ

10.12.2016 - На сторінці прикладу є ще один плагін. Він у тестовому режимі, поки що лише для WordPress.
У ньому є можливість змінювати колір з адмінки, включати друге поле, змінювати зовнішній вигляд, розташування та ще багато налаштувань.
Тестовый плагин

Якщо Вам була корисна моя праця, можете фінансово підтримати сайт або відключити блокувальник реклами, що займе 2 хвилини :)

Хочу підтримати фінансово Хочу відключити блокувальник

Оцініть статтю
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
Проголосовало: 82, в среднем: 4.9 из 5