X
 • Дизайн та розробка сайту
 • Дизайн і створення сайтів. Розробка тем для WordPress. Створення Landing Page.
 • office@gnatkovsky.com.ua
 • @vgnat
 • Написати мені
Замовити послугу

Не працюють мітки в консолі WordPress

Приклад
 • 2024-07-14
 • 1049 переглядів

 • Дизайн та розробка сайту

Доброго вам дня.

Сьогоднішня стаття з серії заміток по ремонту та усуненню проблем, що виникли при роботі з WordPress. Я покажу як вирішити проблему, якщо у вас перестали працювати мітки в адмінці WordPress. Якщо ви створюєте запис або сторінку, а можливість додати мітки пропала. Тобто самі мітки є справа в налаштуваннях, але при спробі додати нічого не відбувається.

Не работают метки в консоли WordPress

Одна з можливих причин - раніше, хтось відключив oEmbed в WordPress. Швидше за все, в файл призначений для користувацьких функцій - був доданий невеликий код для відключення oEmbed.

Давайте, для початку розберемо, що це таке і навіщо його використовує WordPress. Сам oEmbed - працює для того, щоб спрощувати можливість вбудовування якогось вмісту з одного ресурсу на інший. До oEmbed вмісту можна віднести і просто коди, наприклад HTML і відео, аудіо та зображення і тд, які ви підключаєте з іншого сайту. Найпоширеніший, напевно, приклад - це вбудовування відео з youtube. Тобто, ви берете посилання на вигляді і просто додаєте її в контент вашої записи або сторінки, після чого WordPress перетворює цей лінк до iframe з відеороликом.

Навіщо ж відключати oEmbed на сайті, якщо це викликає помилки? Справа в тому, що помилки раніше це не викликало, але час йде, виходять нові версії системи WordPress і тепер якщо відключити oEmbed, це може викликати помилки в роботі з сайтом. Відключали ж oEmbed тому, що якщо додавати чужий код на свій сайт або сторінку, то можна було отримати XSS атаку. Припустимо, ви не самі ведете свій сайт або у вас ресурс, де користувачі мають особисті блоги і тд. і можуть самі створювати записи і додавати в них коди і вбудовувати інформацію з інших ресурсів. Таким чином, хтось міг додати випадково чи ні - шкідливий код, який мав доступ до куків вашого сайту або взагалі робити щось гірше.

Багато веб-майстрів, щоб перестрахуватися, ще пару років тому відключали повністю oEmbed про всяк випадок. Можливо, ваша тема використовує такий код для відключення oEmbed або ви самі відключали, але забули, то тепер, якщо у вас перестали працювати деякі функції в консолі / адмінки WordPress, то вам треба видалити подібний код.

Швидше за все, код, як я сказав вище, буде знаходиться в файлі налаштувань - function.php, або в іншому, якщо в темі додані ще якісь файли для функцій. Вам треба переглянути їх і знайти подібні рядки.

Перед внесенням змін в function.php або в інші файли, обов'язково збережіть їх копію, щоб в подальшому, в випадки помилки, повернути все як було.

remove_action( 'wp_head', 'wp_oembed_add_discovery_links' );
remove_action( 'wp_head', 'wp_oembed_add_host_js' );

Якщо ви знайшли такі два рядки з відключенням oEmbed, то закоментуйте або видаліть їх, після чого перевірте роботу консолі і конкретно міток WordPress. Якщо причина була в цьому, то все повинно запрацювати, якщо ні, то вам доведеться шукати інші причини. Так само, ви можете звернутися до мене.

На цьому все, дякую за увагу. 🙂

Якщо Вам була корисна моя праця, можете фінансово підтримати сайт або відключити блокувальник реклами, що займе 2 хвилини :)

Хочу підтримати фінансово Хочу відключити блокувальник

Оцініть статтю
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
Проголосовало: 1, в среднем: 5 из 5
Читайте також

Deprecated: Функція WP_Query викликана з аргументом, який вважається застарілим з версії 3.1.0! Вираз caller_get_posts застарілий. Використовуйте ignore_sticky_posts. in /var/www/vhosts/gnatkovsky.com.ua/gnatkovsky.com.ua/public/wp-includes/functions.php on line 6078