X
 • Дизайн та розробка сайту
 • Дизайн і створення сайтів. Розробка тем для WordPress. Створення Landing Page.
 • office@gnatkovsky.com.ua
 • @vgnat
 • Написати мені
Замовити послугу

Як відключити оновлення теми WordPress

Приклад
 • 2024-05-27
 • 10587 переглядів

 • Дизайн та розробка сайту

Доброго вам дня.

Дана стаття буде не великою, але розповість про одну корисну штуку. Конкретніше про те, як відключити оновлення теми в WordPress. Це не дуже популярне питання, але все ж думаю слід пролити світло на цю тему, яка хоч і не набагато, але все ж може стати в нагоді.

Отключить обновления тем

Уявімо ситуацію, що ви використовуєте стандартні теми WordPress або теми сторонніх авторів, які оновлюються з часом, в них вносяться правки творцями, доповнення та тд. Припустимо, що Ви не хочете цього робити, Вас цілком влаштовує її версія або ж ви її міняєте під себе вносячи зміни і не хочете щоб вони стерлися. Тут є два шляхи, відключити поновлення або створити дочірню тему WordPress .

Розглянемо відключення оновлень. Тут я можу показати Вам три способи.

перший спосіб

Суть першого способу полягає в зміні файлу стилів. Так так, саме файлу стилів - style.css. На початку цього файлу, пишуться деякі параметри, наприклад - назва теми, автор і потрібна нам версія.

Виглядає такий рядок приблизно так - Version: 1.0 , дивіться уважно, вона десь на початку. Так ось, щоб відключити оновлення, Вам просто потрібно змінити версію на іншу, яка буде побільше, наприклад так - Version: 999.0.

Тепер виходить, що будь-яка версія буде меншою за вказану, а значить не актуальною і тема не буде оновлюватися.

Другий спосіб

Другий спосіб вимагає від Вас теж невеликого втручання в код теми, а саме в файл призначений для функцій користувача - functions.php . Відкриваємо його для редагування, а потім в самий кінець перед закриває тегом PHP - ?>, якщо такого немає, то просто в кінець, додаємо такі ось функції.

// відключити оновлення тем
remove_action( 'load-update-core.php', 'wp_update_themes' );
add_filter( 'pre_site_transient_update_themes', '__return_null' );

// відключити автооновлення
add_filter( 'auto_update_theme', '__return_false' ); 

// сховаємо наявні повідомлення
add_action('admin_menu','hide_admin_notices');
function hide_admin_notices() {
	remove_action( 'admin_notices', 'update_nag', 3 );
}

За коментарями видно що ми відключаємо відразу кілька параметрів - оновлення тем, авто оновлення та повідомлення про необхідність оновиться.

Третій спосіб

Останній спосіб, напевно найпростіший, але вимагає установки плагіна. Зкачуєте з сайту WordPress плагін - Easy Updates Manager або WordPress Theme Updates , ну і подібні до них, які зроблять все за Вас.

Як на мене, то краще вибрати один з ручних методів, адже використання плагінів зайвий раз навантажує Ваш WordPress, хоч і не сильно, але все ж.

На цьому все, дякую за увагу 🙂

Якщо Вам була корисна моя праця, можете фінансово підтримати сайт або відключити блокувальник реклами, що займе 2 хвилини :)

Хочу підтримати фінансово Хочу відключити блокувальник

Оцініть статтю
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
Проголосовало: 20, в среднем: 4.8 из 5
Читайте також

Deprecated: Функція WP_Query викликана з аргументом, який вважається застарілим з версії 3.1.0! Вираз caller_get_posts застарілий. Використовуйте ignore_sticky_posts. in /var/www/vhosts/gnatkovsky.com.ua/gnatkovsky.com.ua/public/wp-includes/functions.php on line 6078