Робиться вивід такої інформації на сторінці - Замовлення прийнято за допомогою функції. Тому ви повинні відразу визначиться куди додавати її код. Якщо ви досвідчений вебмастер і давно спеціалізуєтеся на WordPress, то ви швидше за все створили спеціальний файл для функцій WooCommerce. Детальніше про це я писав у статті - Як підключити Woocommerce до своєї теми WordPress
Якщо у вас нічого такого немає, ви не фахівець і вам просто потрібно зробити вивід свого вмісту на даній сторінці, то можете додати код в файл функцій вашої теми - function.php . Додаєте в самий кінець перед закриваючим тегом PHP ?>. Якщо його немає, то просто в самий кінець.
Перед внесенням змін в function.php , обов'язково збережіть його копію, щоб в подальшому, у випадку помилки, повернути все як було. Так само, можете використовувати дочірню тему. Якщо ви не знаєте що це таке, то ознайомтеся зі статтею - Дочірні теми WordPress.
Для виведення своєї інформації існують спеціальні хуки. Один з них - woocommerce_before_thankyou . Нижче приклад функції з цим хуком. Його суть у виведенні вмісту перед контентом сторінки.
add_action( 'woocommerce_before_thankyou', 'mycontent_before_thankyou', 25 );
function mycontent_before_thankyou( $order_id ) {
// вміст функції.
}
Тут все просто. Спочатку викликаємо сам хук і вішаємо його на функцію, що виведе вміст - mycontent_before_thankyou . У функції є параметр - $order_id, це ID замовлення. Скільки б хуків ви не робили і як не називали свої функції, обов'язково в дужках пропишіть параметр - $order_id (не треба шукати нічого, просто напишіть $order_id).
Внутри функции, как я и сказал в самом начале может быть что угодно. Просто придерживайтесь правил написания РНР функций.
Крім woocommerce_before_thankyou, ще є два хуки для даної сторінки, це:
На цьому все, спасибі за увагу. 🙂