Уявімо ситуацію, що ви використовуєте стандартні теми WordPress або теми сторонніх авторів, які оновлюються з часом, в них вносяться правки творцями, доповнення та тд. Припустимо, що Ви не хочете цього робити, Вас цілком влаштовує її версія або ж ви її міняєте під себе вносячи зміни і не хочете щоб вони стерлися. Тут є два шляхи, відключити поновлення або створити дочірню тему WordPress .
Розглянемо відключення оновлень. Тут я можу показати Вам три способи.
перший спосіб
Суть першого способу полягає в зміні файлу стилів. Так так, саме файлу стилів - style.css. На початку цього файлу, пишуться деякі параметри, наприклад - назва теми, автор і потрібна нам версія.
Виглядає такий рядок приблизно так - Version: 1.0 , дивіться уважно, вона десь на початку. Так ось, щоб відключити оновлення, Вам просто потрібно змінити версію на іншу, яка буде побільше, наприклад так - Version: 999.0.
Тепер виходить, що будь-яка версія буде меншою за вказану, а значить не актуальною і тема не буде оновлюватися.
Другий спосіб
Другий спосіб вимагає від Вас теж невеликого втручання в код теми, а саме в файл призначений для функцій користувача - functions.php . Відкриваємо його для редагування, а потім в самий кінець перед закриває тегом PHP - ?>, якщо такого немає, то просто в кінець, додаємо такі ось функції.
// відключити оновлення тем
remove_action( 'load-update-core.php', 'wp_update_themes' );
add_filter( 'pre_site_transient_update_themes', '__return_null' );
// відключити автооновлення
add_filter( 'auto_update_theme', '__return_false' );
// сховаємо наявні повідомлення
add_action('admin_menu','hide_admin_notices');
function hide_admin_notices() {
remove_action( 'admin_notices', 'update_nag', 3 );
}
За коментарями видно що ми відключаємо відразу кілька параметрів - оновлення тем, авто оновлення та повідомлення про необхідність оновиться.
Третій спосіб
Останній спосіб, напевно найпростіший, але вимагає установки плагіна. Зкачуєте з сайту WordPress плагін - Easy Updates Manager або WordPress Theme Updates , ну і подібні до них, які зроблять все за Вас.
Як на мене, то краще вибрати один з ручних методів, адже використання плагінів зайвий раз навантажує Ваш WordPress, хоч і не сильно, але все ж.
На цьому все, дякую за увагу 🙂